Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véralvadás gátlót kell magamna...

Véralvadás gátlót kell magamnak adni, ma valalamiz elrontottam? Levegő juthatott oda? Nagy baj?

Figyelt kérdés
Lüktet,alig bírok menni. Ha végig simítom ott az ujjam az is fáj.
2017. aug. 7. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova adtad? Mit kell adnod, Clexane?
2017. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Combba. Fraxiparine
2017. aug. 7. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami idegbe szùrtad?
2017. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Előfordulhat. Nem értek hozzá.
2017. aug. 7. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasba jobb adni, legközelebb úgy add. Összecsíped a bőrt és beszúrod. Sokan combba adják, van aki úgy javasolja, de oda nem jó mert könnyen izomba szúrhatod és oda nem szabad.

Levegő nem juthat be, mert ez zárt fecskendő és pont annyi levegő van benne amennyinek kell, az arra szolgál hogy kinyomja az összes gyógyszert a fecskendőből és mind bejusson a szervezetedbe. Ha véletlenül is kerülne beléd levegő, subcutan injekcióknál ez nem annyira veszélyes, hanem inkább az IV injekciónál.

Lehet, hogy tényleg ideget ért, szerintem borogasd hogy ne fájjon és legközelebb hasba add.

2017. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!