Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon kapar...

Mit csináljak ha nagyon kapar a torkom?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de ha igen akkor nyelnem kell vagy vizet innom különben köhögőrohamom lesz amitől még a szemem is bekönnyezik. Olyan érzés mintha por lenne a torkomban vagy nem is tudom, de nagyon rossz érzés. Pár napja kezdődött ez a kaparós dolog egyébként.

2017. aug. 7. 23:52
 1/5 anonim válasza:
Nekem az orvos torokfájásra és köhögésre mindig Kalciumot ajánl. 2 után már teljesen elmúlik a fájdalom.
2017. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van,csak nem pont ilyen. Az enyém a refluxtól van,hogy a sav folyton ott van a torkomban. Mindenki azt hiszi,hogy erőltetem a köhögést,pedig nem. Amikor ez van akkor elszopogatok egy jégkockát,esetleg iszok egy meleg teát vagy bekenem a mellkasom ilyen mentolos cuccal (ami nekem a hányingeren is segít,ugyanúgy mint a jég és a tea) remélem tudtam segíteni. Jobbulást. :)
2017. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Nem fáj a torkom csak kapar, de köszi azért.

2-es: Kipróbálom majd, köszi szépen.

2017. aug. 8. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor cukorkát szoktam szopogatni.
2017. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, nekem is szokott ilyen lenni allergiás és megfázásos időszakban. Egy ponton el kezd kaparni a torkom, míg végül annyira köhögök, hogy az már fuldoklásnak számít. Most pont kezdődik a parlagfű szezon, lehet attól is.

Mindig legyen nálad víz, nekem az szokott segíteni, hogy apró kortyokban iszok ilyenkor.

2017. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!