Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogamzásgátló tablettától...

A fogamzásgátló tablettától menstruációs időszak tarthat hetekig? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm állítása szerint rosszul vette be a (rossz sorrendben)tablettákat és e miatt jóval tovább tart a menstruációja. Ahogy ő mondta most menstruál meg még vagy 2 hétig. Ez lehetséges vagy csak kifogás ?

18/F

Köszi előre is a válaszokat ha kérhetném normális válaszokat kérek.


2010. máj. 23. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem, finoman közölte, hogy szakítani akar....de szerintem, ha nem tudja a számokat 1-től 21-ig sorrendbe rakni, akkor jobban jársz, ha keresel valami eszesebbet



mellesleg igen fel tudja borítani a ciklusát a rosszul szedett tabletta, de előre nem lehet megmondani, hogy még 2 hétig menstruálni fog

2010. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos okozhat valóban elég komoly zavarokat,nekem is volt már,hogy elfelejtettem bevenni,és össze vissza jött meg. Az viszont szerintem már túlzás,hogy hetekig tart,forduljon nőgyógyászhoz,ha nem múlik el neki néhány napon belül!!
2010. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az első válaszoló:

nem akar szakítani mert jól meg vagyunk


nekem olyan furcsa hogy így akarja hogy ne szeretkezünk

2010. máj. 23. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Mellékhatása lehet a tablettának, de olyankor nomális nő hanyatt-homlok rohan a dokihoz egy másik tabiért.

Ha összevissza vette be, akkor szintén, mert ez nem vicc.

Szóval mindenképpen sántít a kifogás.

2 hétig max. pecsételő vérzés vagy hasonló lehet, menstruálni nem hinném, hogy fog. Ráadásul honnan tudja előre, hogy meddig fog tartani? Ezt szerintem még a nőgyógyász se fogja tudni megmondani. Inkább attól kell ilyenkor félni, hogy nem véd megfelelően.

A rossz sorrend is csak akkor hihető mese, ha nem egyfázisú tablettát szed.

2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom szed fogamzásgátlót. Azt mondta nekem, ha egy kimarad és nem pótolja, egyből megjön a menzesz, de hogy két hétig tartana azt nem hiszem el.
2010. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló frappánsan összegezte :). Némi vérzésgixert okozhat, de mondd csak, egy jóssal jársz? Honnan a búbánatból tudja, hogy még meddig fog vérezni? Közölnie kellene a módszert, még Nobel-díjra is jelölhetik :). És igen, normális nő ilyen esetben nem hamuból/fütsből/kártyából tippelget, hogy meddig fog még tartani a rendellenes vérzés, hanem késlekedés nélkül nőgyógyászhoz megy.

Valami nem stimmel nálatok! Lehet, hogy csak te látod olyan tökéletesnek a kapcsolatotokat?

2010. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!