Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásra tudnátok ajlani...

Hajhullásra tudnátok ajlani valami gyorsan ható szert?

Figyelt kérdés
3 hónapja hullik a hajam. Valószínű egy kiújuló légcsőgyulladás eredményeként, ami nagyon erős fulladással és stresszel jár. Már próbáltam dercos ampullát, vas cink histidin cisztein vitamint,b vitaminokat, bőrgyógyász adott locoid oldatot és 1 hete alpicort plust. De csak egyre jobban hullik csomókban. Aki tud segítsen mert nagyon el vagyok keseredve.

2017. aug. 9. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vérvétel?
2017. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már volt. Nem mutatott semmi eltérést.
2017. aug. 9. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Paróka!
2017. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem két dolog használt, az egyik a Varga cseppek, ezt fejbőrre kell fújni, a másik a ginseng kapszula. A ginsenget már mástól is hallottam, hogy megszüntette a hajhullását, nekem is az hatott jobban, de a Varga csepp se volt rossz, csak nem olcsó.
2017. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A varga cseppekben sajnos van kamilla amire allergiás vagyok. A ginseng elég rosszul hat rám mentálisan. Valami más kéne. A parókás hozászólás kicsit sem volt vicces, ellenben nagyon otromba.
2017. aug. 9. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Hairclinic segített, később Forcapil-ra váltottam.

A Helia D hajtonik is hatásos a növekedésre. De lehet, hogy nálad a betegség váltotta ki a hullást. Ha az meggyógyul akkor el fog múlni. Antibiotikumot kaptál vagy valami olyan gyógyszert aminek ez lehet a mellékhatása?

2017. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak hiába gyógyul meg kiújul 1 hónap múlva nem tudja senki miért. ☹ antibiotikumot is kaptam meg sokminden mást is. Végül a szteroid vált be többé kevésbe. 10 lilót is fogytam pedig eszem rendesen. Köszi a tanácsot megnézem a hajsprayt.
2017. aug. 11. 21:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a hélia d-ben is van kamilla ezért nem tudom használni. SOS valami használható ötlet?
2017. aug. 17. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb gyógynövény alapú hajtonikban van kamilla, de talán a Forcapilban nincs. Rossmann árulja. Itt vannak vélemények róla és az összetevői is: [link]
2017. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!