Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a labujjam mert...

Begyulladt a labujjam mert benotte a korom, de mellette meg olyan maradt, hiaba vagtam le a kormot. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

milyen kremmel?


sajnos fel nap munkavedelmi cipoben vagyok, kesobb pedig zart cipoben, nem izzad sztem a labam de sztem nem tesz ez sem jot neki.. 1-2 hete ilyen mar...



el fog mulni magatol?


2017. aug. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha benőtte a köröm és vadhús nő mellette akkor műtét. De előtte csinálj Betadinos lábfürdőt. Ezenkívül más lábfürdőt is csinálhatsz elvégre, ha megfelelően kiáztatod, felpuhítod a bőrt, akkor magadnak is levághatod a körmöd. Vagy pedikűrös.
2017. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedikűröshöz menj el.
2017. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mar levagtam a kormot, nem nyomja a cipo...



nem vadhus...


ilyen betadinos labfurdot hogy csinaljak?

2017. aug. 10. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárba menj el és vegyél oldatot. De szerintem egy krémet is és azzal kenegesd. A Betadine segít.
2017. aug. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Betadin oldattal bekened és tegyél rá Gentamicin-Wagner kenőcsöt, majd egy sebtapaszt, hogy rajta maradjon a krém. Ez a kenőcs körömágy gyulladásra nagyon jó, nekem 3 nap alatt elmulasztotta.
2017. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mèg doki sem latta.. Hisba kenyegetem ezzel a csoda kremmel, munkaido vegere mindig vères a zoknim. Minden doki szabadsagolason van, 2 heten belul biztos nem tudok dokihoz menni, es faj is es egesz nap cipoben vagyok...



mar kenegetem egy hete a wagner kenoccsel, es semmi

2017. aug. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!