Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves korom óta nem merem...

16 éves korom óta nem merem megnézni a heréimet, sem megfogni őket. Akkor begyulladt. Valaki segítsen kérem, könyörgök.25 vagyok és napi szinten rettegésben élek hogy mi van ha rákos vagyok?

Figyelt kérdés
azóta érzékeny, néha szúr, és mintha rosszul állna, nem tudom. szeretnék segítséget kérni abban hogy megnyugtassanak. félek hogy mi van ha az egyik elsorvadt? orvos még nem látta, akkor se3m, mert féltem bemenni a szüleim meg leszartak. tehát én anno azt éreztem egyik kisebb a másiknál. nem érdekel ha meg kell műteni, egyszerűen a napi szinten való rettegésből elegem van, szeretnék túl lenni ezen. segítsen valaki.
2013. okt. 16. 21:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
az nem baj ha egy kicsit kisebb az egyik! Gondolom akkor nővel se voltál még
2013. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán légy férfi és menj el orvoshoz... ha 16 éves korod óta kezeletlen hererákod lenne, már valószínűleg mindenféle áttéttel szétterjedt volna a testedben és réges régen alulról szagolnád az ibolyát... nem nyavalyogni kell meg rettegni, ha van valami bajod, hanem tenni ellene, ami ott kezdődik, hogy orvoshoz mész... bár az ilyeneknek én egészen más szervet tanulmányozó orvost javasolnék...
2013. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
ez ilyen beképzelt betegség sztem évek óta rettegsz a semmitől! első voltam
2013. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
volt epehólyag műtétem, és ultrahangom, meg sok vérképem és azok jók voltak. igazából mindig volt fitymaszűkületem is, és attól is félek hogy a fityma valószínűleg letapadt az évek során. mondom, nem félek a műtéttől, attól félek mit találok. nagyon. sajnos én úgy érzem nadrágban is hogy az egyik mintha eltünt volna. nem tudom, és iszonyúan félek. pisiléskór csíp a vizeletem elég régóta. uh-n megnézték a prosztatámat és azt mondták rendben...
2013. okt. 16. 21:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez pszihés betegség, nekem is volt, mondjuk nekem egy tényleges heregyulladás idézte elő, után rettegtem egy bő féléven át, mondjuk az durva volt, ha rám jött egy ilyen "rettegési roham" akkor sem enni, sem ülni, kb semmit nem tudtam olyan ideges lettem meg felriadtam álmomban. Aztán rájöttem, hogy ezt csak én győzhetem le belső elhatározásból, úgyhogy nyáron, amikor az egyéb stressz tényezők szüneteltek elmentek a barátnőmmel nyaralni, meg a barátaimmal fesztiválozni úgy, hogy előtte elhatároztam, hogy akkor most van vége ennek a dolognak és akármilyen nagy a késztetés nem fogok megfogni, megnézni mi van lent és hát többé kevésbé el is mulasztotta, utána még néha előjött a dolog, de most már szerencsére jó ideje nem. De szörnyű dolog, úgyhogy együtt tudok veled érezni...
2013. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
attól is félek ha megfogom megtalálom az elhalt elsorvadt betokosodott herémet. mindig érzékeny és kellemetlen ha valami hozzáér... valszeg gebasz van. de miért nem tudom magam rávenni? valaki beszélne velem esetleg skype on?
2013. okt. 16. 21:45
 7/17 A kérdező kommentje:
attol is félek ha elmegyek orvoshoz elkezd oltogatni miért nem jöttem elöbb. van pár elég rossz tapasztalatom orvosokkal kapcsolatban
2013. okt. 16. 21:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy magánorvoshoz, az nem fog lehordani és tapintatos lesz. És ne mondd neki, hogy régóta van problémád, mondd, hogy néhány hete. Gondolom azért még szeretnél majd gyereket is, tehát legyél öntudatos. Még ha rákos lennél is (minimális az esély), ismertem olyat aki hererákos volt és meggyógyult, semmi baja.
2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen, ez jó ötlet. a magán doki. ez valóban olyan dolog amivel nem szívesen mennék simához. viszont tuti látszani fog rajta hogy ez nem pár hetes dolog. és ráadásul még most sem tudom mi van vele. lehet el is sorvadtak már... amúgy szeretnék gyereket, de ha nincs más választás örökbe is tudok majd fogadni, de ahhoz el kell kezdeni valahogy az életemet. és ez így nem fog menni. tehát akár herék nélkül is lehet szilokon herékkel és gyógyszerrel normálisan élni, tudom mert olvastam a témában. de nem tudom miért nem merem még mindig megnézni. egyszerűen van bennem valami gátlás , fék...
2013. okt. 16. 22:01
 10/17 A kérdező kommentje:
én is azzal nyugtatom magam hogy a hererák már elvitt volna azért.
2013. okt. 16. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!