Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ket nyirokcsomom begyulladt a...

Ket nyirokcsomom begyulladt a honaljamnal es hullik a hajam, lehet osszefugges?

Figyelt kérdés
2-3honapja elegge elkezdett hullani a hajam, tippem sem volt hogy mitol, ma viszont begyulladt ket nyirokcsomom is a honaljamnal, es azt olvastam hogy a hajhullas lehet gyulladastol is. Az lehetseges esetleg hogy mar regebbota be volt gyulladva csak nem ereztem es az miatt hullik a hajam?

2017. aug. 11. 02:04
 1/2 A kérdező kommentje:
21/F
2017. aug. 11. 02:05
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajhullás sokféle gyulladástól is lehet.


A nyirokcsomó meg úgy tudom akkor duzzad meg, ha valami szervvel valami gond van, és első körben a nyirokcsomón jön ki... szóval hogy így védekezik valamilyen szinten a szervezet, hogy a nyirokcsomó duzzad, jelez... nem tudom jól megfogalmazni, pláne ilyen hajnalban.


MIndenesetre menjél hamar orvoshoz!!! És ez nem az a bizonyos orvoshoz küldés, mint amikor minden hülyeségre ezt írják... Ezt komolyan mondom! Nem akarlak riogatni, ezért nem írom le mi történt egy barátnőmmel, mikor a hónalj nyirokcsomója megduzzadt, mert több oka és következménye is lehet.

Kívánom ne az legyen nálad is, mint a barátnőmnél volt, mindenesetre csak az orvos, ami szóba jöhet, hidd el!!!!

2017. aug. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!