Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hullik a hajam? Régebben...

Mitől hullik a hajam? Régebben a rossz fogam miatt hullott. Most is van egy rossz fogam viszont megyek kórházba mert meg van duzzadva a nyirokcsomóm. Melyik miatt kezdett el megint hullani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

vérképed alapján küldtek be?


befektetnek?

2014. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a háziorvos egyenesen a füll-orr gégészetre utalt be. nem küldött vérvételre
2014. ápr. 12. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno(9éve) a vashiány miatt hullott. Persze egyből vérvételre küldött a dokim. Akkor vasat és folsavat írt fel. Aztán mikor beszéltem egy természetgyógyásszal(2éve) ezeket ajánlotta, kúra szerűen 4hónapig; egyik nap 3x1 Natrium chloratum D6, másik nap 3x1 Silicea D12, ezt váltakozva szedtem és kimondottan hajhullásra.


Vashiányra és vérszegénységre, szintén 4hónapig; minden nap 3x1 Ferrum phoshoricum D6, tablettát szopogassál el, a bevétel előtt és után 20 percig lehetőség szerint ne egyél, és igyál, legfeljebb vizet fogyasszál.

Nekem bevált azóta semmi gondom.

Azért is jó, mert egyszerre szedheted a vashiányra/vérszegénységre és hajhullásra a szereket, mivel homeopátia és nem befolyásolja egyik a másikat, de a szervezeted az öngyógyításra serkenti és nincs mellékhatása.

Ajánlom figyelmedbe:

[link]


[link]


[link]


[link]


Mielőbbi gyógyulást!

2014. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!! :)
2014. ápr. 13. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2014. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kórházba utalt be, vagy szakorvoshoz?


nem mindegy

2014. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem limfómám volt mint utólag kiderült, valószínű nekem amiatt hullott, de régebben is hullott, akkor valami góc volt bennem, a fogamnál talán
2014. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!