Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a kólától nemtudok aludni?

Lehet a kólától nemtudok aludni?

Figyelt kérdés
Ma megittam közel 1 liter kólát. Létezik,hogy emiatt mégcsak álmos sem vagyok? Átlagban éjfél körül szoktam aludni menni.
2017. aug. 13. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Koffeinről hallottál már?


Egyébként a szívnek is nagyon jót tesz - ja nem, hanem szétcseszi.

2017. aug. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Egy liter kólában annyi koffein van, mintha négy méregerős kávét ittál volna meg + egy csomó egyéb méreg.
2017. aug. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igy van. Amiatt nem tudsz aludni. Raadasul nem hogy aludni nem fogsz tudni de a fogaidat is tonkreteszi ha ilyen mennyisegben fogod inni még ha nem is napi szinten...az elhizast stb-rol mar nem is beszelve...exem estenkent kolat ivott,hiaba mondtam neki h felejtse el, de a vege az lett hogy nem aludt, es 26 evesen mufogai vannak elol :) teljesen szetrohadtak a sok cukortol ami benne van meghat kivonja a kalciumot is.
2017. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó neked köszönöm a választ. :) egyébként sosem szoktam kólát inni,csak tegnap ünneplés volt,aztán így alakult az étteremben. Egyébként úgy gondolom,hogy egy egyszeri nagyobb mennyiségű kólaivástól nem fogok elhízni,mert 48 kiló vagyok... xd
2017. aug. 13. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy liter kólában pontosan 90-110mg közötti koffein van ami egy kávénak felel meg.

Ülj le, egyes, megbuktál.

2017. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Feltett valaki egy tök normális kérdést, mi a bánatért nem lehet rá simán csak válaszolni? Rögtön, így a szíved, úgy hízol el, kiesik a fogad, leég a házad.... gondolom itt mindenki más tökéletes, és bio-nyúltápot zabál, azt is napi 4-5-ször, a reggeli 10 km-es kocogás után! Szerintem próbáljátok meg kipiszkálni a gerendát a saját szemetekből, és hagyjátok a srác szálkáját. Nyilván nem életszerűen nyomja így a kolléga, de ma becsúszott egy ilyen nap is neki. Mintha itt soha senki nem lett volna még mondjuk részeg... mert annak aztán baromi sok értelme van! (kinek nem inge...)



Ahogy előttem mondta már más is am, igen, sanszosan attól nem aludtál, remélem még megvannak a fogaid és nem egy elhízott zsírdisznó vagy!


Minden jót!

2019. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!