Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet a kólától nemtudok aludni?

Ma megittam közel 1 liter kólát. Létezik,hogy emiatt mégcsak álmos sem vagyok? Átlagban éjfél körül szoktam aludni menni.

08-13 02:56  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Koffeinről hallottál már?

Egyébként a szívnek is nagyon jót tesz - ja nem, hanem szétcseszi.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 08-13 03:29 Privát üzenet
Egy liter kólában annyi koffein van, mintha négy méregerős kávét ittál volna meg + egy csomó egyéb méreg.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 08-13 05:07 Privát üzenet
Igy van. Amiatt nem tudsz aludni. Raadasul nem hogy aludni nem fogsz tudni de a fogaidat is tonkreteszi ha ilyen mennyisegben fogod inni még ha nem is napi szinten...az elhizast stb-rol mar nem is beszelve...exem estenkent kolat ivott,hiaba mondtam neki h felejtse el, de a vege az lett hogy nem aludt, es 26 evesen mufogai vannak elol :) teljesen szetrohadtak a sok cukortol ami benne van meghat kivonja a kalciumot is.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 08-13 06:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó neked köszönöm a választ. :) egyébként sosem szoktam kólát inni,csak tegnap ünneplés volt,aztán így alakult az étteremben. Egyébként úgy gondolom,hogy egy egyszeri nagyobb mennyiségű kólaivástól nem fogok elhízni,mert 48 kiló vagyok... xd

# 4/5Időpont 08-13 16:34 Privát üzenet
Egy liter kólában pontosan 90-110mg közötti koffein van ami egy kávénak felel meg.
Ülj le, egyes, megbuktál.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 08-19 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Biztosan vannak meg paran hasonloan, mint en. Van amikor napokig nemtudok aludni maximum csak par orat. Ez mitol lehet? Nincs kulon szoba csak egy es a horkolas is zavar. Van..
Nincs gerinc sérvem, de borzasztó fájdalmam van, nemtudok elaludni, mit tehetnék?
Most elöször fáj a fejem, annyira fáj hogyy már sírok nem bírom gyogyszer se hat, hányingerem van sok kolától lehet?
Miért nemtudok hízni?
Decemberben 95.5kg voltam most 89kg es msotmar mar nemtudok lefogyni joban ma tartom ezt a testsulyt 1 honapja masfel eve tanulom a spetsnazt es december ota spetsnaz melle..
Vérplazma adás után kólától lehetséges rosszullét, hányinger?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu