Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lettem szeplős?

Mitől lettem szeplős?

Figyelt kérdés
Kiskoromban könnyen barnultam és gyorsan, viszont sokszor leégtem. Most azonban sose égek le (még akkor se, ha nem kenem be magam naptejjel), viszont szinte egyáltalán nem barnulok. Plusz 2-3 éve szeplős az orrom környéke. Mitől változott meg ennyire a bőröm? (21 vagyok)
2010. máj. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "immunis" lett a bőröd a napfényre. Amúgy a szeplő az a napfénytől is lehet, nekem érzékeny a bőröm, és minden nyáron tiszta szeplő az arcom, meg a vállam. Amúgy a szeplő cuki. (:
2010. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs kimondottan bajom a szeplővel, csak furcsállom. Viszont nekem télen is szeplős volt az arcom :)
2010. máj. 24. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van, régebben leégtem egy csomószor de le is barnultam ha odafigyeltem és fokozatosan napoztam naptejjel, most akármennyit vagyok napon nem barnulok le egyáltalán le se égek mintha nem is érne nap, viszont pár napja szeplőket fedeztem fel az orromon és a környékén :S


Furcsa h neked télen is ott vannak nekem azt mondták,

nyugodjak meg csak a nap miatt jött ki majd elmúlik.. :D

de remélem tényleg elmúlik és nem marad ott :S


Lehet hogy idővel neked is elmúlnak a szeplőid.. :)


16/L

2012. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!