Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 mg ösztrogént és 200mg...

2 mg ösztrogént és 200mg progeszteront be lehet venni egy időben?

Figyelt kérdés
19 éves mtof ts lány vagyok, és 13 hónapja szedek reggelenként 50mg androcurt +2mg estrimaxot (ösztraidol) és esténként 2mg estrimax. Most, 13 hónap után felírattam a progesterone exeltis 200mg lágy kapszulát, hogy kicsit megspékeljem a hrt-t, és nem is nagyon merek ösztrogént szedni progeszteron nélkül a mellek védelme miatt! Ezért most estenket 2mg estrimax mellé 200mg progeszteron exeltis is társul, de nem tudom, hogy kell e a bevételük között 1-2 óra, vagy egyszerre be lehet venni őket?? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2017. aug. 17. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
először is magyarul ok? másrészt ez szex rovat.
2017. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki benne van a dologban, tudni fogja miről beszélek hidd el!:) a transzszexuális hrt-t meg most ebbe a kategóriába írtam, elnézést, ha zavar, de elég sűrgős, és nem fogok most másik kategóriát wählen-ezni :)
2017. aug. 17. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Azért írta ide, mert a kérdés kapcsolazban áll a szexualitásával kedves első, pontosabban a nemi identitásával. Ugyanis lélekben lány és szeretné a testét ehhez igazítani, transznemű. A többi: gyógyszerek és hormonok. Szerintem jól leírta. Ha nem erted miről van szó, nem a másik a hülye.

Kedves kérdező, sajna nem tudok segíteni, nem értek hozzá. Konzultáltál orvossal?

2017. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most váltottam nőgyógyászt, az előző csak az estrimax és androcur tablettát írta fel 13 hónapon keresztül. Mivel ő pesti, és nekem busszal oda 2 óra út, kerestem a közelben egy másik nőgyógyászt, aki szintén felírja nekem, de ő most felírta a progesterone exeltis-t is kérésre. Egy fórumon azt írták, hogy aki szedi, az mindenki este szedi be az altató hatása miatt az estrimaxxal. De bevallom, meg kellett volna kérdeznem a dokimat, hogy együtt vele, vagy 1-2 óra külömbséggel :((
2017. aug. 17. 14:50
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt hiszem este 7kor be fogom venni a 2 mg ösztraidolt, és rá egy órával később a 200mg progeszteront, és legközelebb, mikor megyek gyógyszert íratni egy hónap múlva rá kérdezek! :)
2017. aug. 17. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Drága, ha meg van a száma, hívd fel nyugodtan a dokit! :)
2017. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki e-mailt, amiben rá kérdeztem a dologra, az időpont kérés is mindig e-mailban zajlik le:))
2017. aug. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!