Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű megemeli a pulzust es a...

A fű megemeli a pulzust es a vérnyomást csökkenti. Ettol lehet komolyabb baj?

Figyelt kérdés
Csak parszor probaltam ki, mindig jol ereztem magam tole, csak a pulzusom magas mindig tole es nem tudom, hogy ez okozhat e bajt?!
2017. aug. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Szívjad csak. Egyszer élsz.
2017. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszra szamitottam.
2017. aug. 19. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy nem egy vitamin. Jó ha nem kattansz rá, és nem a diliházba végzed.
2017. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok raszokva es biztos vagyok benne, hogy nem is leszek, mert korulbelul 4x probaltam ki egesz nyar alatt es nem vagyom tobbre, csak erdekel, hogy okozhat e valamit, pl szívroham
2017. aug. 19. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távú nagyon negatív hatásai vannak.
2017. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A baj nem a marihuánával van, hanem azzal amit neked fűként eladnak. Semmi más, csak vegyszer. Tudod az a dílernek is az érdeke, hogy minél kevesebb igazi drog felhasználásával minél több pénzt keressen. Sajnos tiszta marihuánát neked senki nem fog megfizethető áron eladni, bárki bármit mond. Szóval bármit is szívsz most, azt dobd el mert hosszú távon szétszedi az agyadat, a tüdődet meg úgy kb mindenedet.
2017. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2017. aug. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!