Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A marihuána felviszi a vérnyom...

A marihuána felviszi a vérnyomást/pulzusszámot, vagy csökkenti?

Figyelt kérdés
Esetleg fajtától függ? Mi a hatása a szívre a Sativának és az Indicának? Kérem csak az írjon, aki próbálta már. Mielőtt valaki lehord, nem szeretném kipróbálni, egyszerűen csak kíváncsi vagyok rá.

2013. okt. 18. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam de nem tudom megmondani. Szerintem inkább csökkenti mindkettőt mert testileg ellazít lelassít miközben mentálisan nem tompít el. Mivel hazánkban illegális nem tudja az ember hogy pontosan milyen fajtát szerez be. Állítólag az indica erősebb nyugtató hatással bír, míg a sativa esetén a pszichés hatások erősebbek. Amit lehet kapni azok általában a kettő valamiféle keresztezése.
2013. okt. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
California államban tevékenykedek, ezáltal megeshet, hogy orvosi marihuánát engedélyező kártyát kapok, az orvosom tudja a dolgát persze, de azért kíváncsi voltam, hogy aki kipróbálta annak mi a véleménye róla. Úgy tudom, a boltokban lehet nagyon sok különféle marihuánát kapni, és az ottani dolgozók is segítőkészek. Köszönöm a választ. :)
2013. okt. 20. 15:31
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg öket tudni fogják a választ, amugy válzozó m.o. csak ilyen hibrid fajtákat lehet kapni de kint lehet azért válogatni
2013. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!