Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig birom innivalo nelkul?

Meddig birom innivalo nelkul?

Figyelt kérdés
Lassan ket napja semmit se ittam.. elozo napokban egy ket pohar kolat vagy valamit.. ma csak egy fagyibq nyaltam bele es egy falat dinnye.. hogy hgy elek meg?
2017. aug. 21. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Víz nélkül pár nap, és kinyúlsz. Miért csinálod ezt????
2017. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De h h meg eletben vagyok??
2017. aug. 21. 21:08
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
A dinnye és a fagyi például tele van vízzel. Öngyilkos meg ne iskolakezdés előtt legyél, az nagyon ciki.
2017. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

:D

3 napig kb, de persze ez csak egy általános időtartam, valakinek több, valakinek kevesebb.

A dinnye hihetetlen lédús, a fagyiban is van néha jégdarab, az megint víz (megugye folyadék), meg a kóla is.

Így még sokáig nem halsz meg, amúgy is ha nagyon rosszul leszel, kiszáradsz, akkor fognak, bevisznek a kórházba, picit infúzióra kötnek, aztán csókolom.

(persze még elég sok betegség alakulhat ki, ha hosszasan folytatod ezt a hobbidat, szóval szerintem nem éri meg kísérletezgetni, úgy se veszed észre mikor halsz meg, mert akkor már nem fogsz élni (:DD). )

2017. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma semmit se ittam.. nem fagyiztam csak egyszer nyaltam bele.. dinnyebol csak egy kockat vagott anyam.. egy kicsif.. es tegnap ittam egy kispohar kolat elotte is semmit ..
2017. aug. 21. 21:37
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak annyit erzek h faradt vagyok es nyalam tul fura
2017. aug. 21. 21:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Kb.7 napig, ez volt a legtöbb. De miért csinálod ezt? El fogsz ájulni.
2017. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezt miert csinalod? Legyel mar normalis kerlek:D
2017. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy ezúton gratuláljak! Szar lesz a zárt osztályról menni az évnyitóra. Persze, ha addig kiengednek.
2017. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a kicsivel pont életben tartod magad az örökkévalóságig. Egyébként én is szeretnék gratulálni 😂
2017. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!