Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Esetleg allergiás...

Mi lehet ez? Esetleg allergiás reakció?

Figyelt kérdés
Reggel óta,nagyon viszket és piros a szemem. A szemhéjamon volt is egy pici fehér pötty,ami estére eltűnt,de azóta az arcom,és a testem különböző pontokon viszket. olyan mintha,zsibbadna. Mi okozhatja ezt? Nem tudok roóla,hogy allergiás lennék.17/F
2017. aug. 21. 23:44
 1/5 A kérdező kommentje:
És homályosan is látok
2017. aug. 21. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy eddig nek tudták róla simán lehetsz allergiás. Én 18 éves voltam, amikor először gyulladtak be a szemeim allergia miatt, és nem is gondoltam rá, hogy ez allergia, ezért antibiotikumos szemcseppet használtam rá, ami nem is erre van, hanem a bakteriálisra. Később derült ki, hogy allergia miatt volt, amikor egyszer újra begyulladt és úgy elmentem a szemészetre, aki megállapította, hogy allergia. Fontos, hogy elmenj egy hozzáértő orvoshoz!
2017. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lehet, hogy attól látsz homályosan, hogy váladékízük a szemed.
2017. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehér pöttyöt hol láttad? A vízvonalban? Nem volt az inkább bőrszínű?
2017. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyre inkább úgy tűnik,hogy ez idegi alapú lesz,ugyanis a testem különböző pontjain szúró érzést érzek. Nem tudom mi ez,de nagyon rossz.
2017. aug. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!