Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a véres vizelet...

Szerintetek a véres vizelet lehet egy allergiás reakció (férfiaknak) a spermicid hatású hüvelykuppra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted egy másik kategóriában és már akkor is megmondtuk, hogy NEM. Addig kérdezgeted újra és újra, amíg valaki azt nem mondja, hogy igen? Függetlenül attól, hogy baromság-e? És akkor megnyugszol? Annyira felelőtlen hozzáállás ez... Orvoshoz kéne menned, vizeletvizsgálatra, hogy megállapítsák, hogy mitől van és hogy milyen gyógyszer teszi helyre.
2010. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem,ha allergia lenne az kiütésben stb nyilvánulna meg.A véres vizelet,inkább gyulladásra utal.Menjen dokihoz.
2010. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még szegény csajt is jól összefertözöd ...
2010. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem

és nem csak gyulladás lehet, hanem sokkal veszélyesebb is (bár a gyulladás is az)

veseprobléma, daganat bármi

2010. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok betegsegnek lehet a tunete, tehat elkell menni orvoshoz.

Lehetseges okai, vese,holyag betegsegei, mint gyulladas, vagy daganat, de lehet egy verbaj tunete is.

2010. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már sokan leírták, de a nyomaték kedvéért én is: NEM.
2010. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azért irtam 2 topikba mert sürgősen szerettem volna tudni, bocsi emiatt:( én is húgyuti fertőzésre gondoltam csak furcsálltam, hogy pont most jött elő.
2010. okt. 15. 11:53
 10/12 anonim ***** válasza:

OK, akkor megnyugatdam, hogy nem az volt a célod, hogy végre olyan választ hallj, amit "szeretnél"!


Jobbulást! :)

2010. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!