Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek soha beteg?

Hogy ne legyek soha beteg?

Figyelt kérdés

A szüleim megzakkannak ilyenkor. Ütni is képesek érte. Sajnos évi 2-3 alkalommal lebetegszem. Főleg mert anya kisgyerekekkel dolgozik.

Már most félek a következő tanévtől, hogy mit fognak művelni. Megy a nem akar iskolába menni, majd én bezáratom a diliházba stb. Miközben ők is látják, hogy nagyon rosszul vagyok, de jó, hogy ott voltál. Nem számít, ez akkora bűn számukra, apa ölni is képes érte, eddig csak véresre vert a betegség miatt.


2017. aug. 23. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a baj, hogy néha lebetegszel, hiszen mindenkit elérhet egy évben néhányszor a betegség, inkább a szüleiddel... Miért bűn az, ha beteg vagy? Nem direkt csinálod!

Amúgy én azt javasolnám, hogy egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, legyél sokat a friss levegőn, minden reggelt indíts citromos vízzel, szedj multivitamint. Ezek a kezdő lépések, hogy megerősödjön az immunrendszered :)

2017. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintük dehogynem. Nem öltöztél fel stb.

Régebben próbáltam mondani, de nem hitték el,hogy nem tehetek róla.

Főleg apa ilyen, mióta gimibe mentem.

Azt szokta ordítani, hogy kicsinálom, ha otthon marad, nem látod, hogy csak nem akar iskolába menni...

Egy hét se kell és kikészít miatta.

2017. aug. 23. 08:48
 3/9 A kérdező kommentje:

Vitamint, hát azt a bolondok szedik,szerintük.

Annyi szörnyűségen nem kellett volna átmennem, ha soha nem betegszem le. A tavalyi évben egyszer, voltam most meg ráadásul háromszor, képzelhetitek.

A világ legnagyobb" bűne, olyan szinten haragszik, mintha embert öltem volna.

2017. aug. 23. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Hú, hát nagyon sajnállak, szörnyű lehet. :( Azt javaslom, hogy amint lehetőséged lesz rá, költözz el otthonról. Ha még fiatal vagy, és van pár éved az egyetemig, akkor kezdj el spórolni már most, hogy minél előbb el tudj szakadni tőlük. Oké, a szüleid, meg minden, de attól még mérgezik az életed és ilyenkor jobb a különválás. Sok sikert, szorítok neked! :)

Első voltam amúgy.

2017. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon sulyos amit irsz.

Mindenesetre a kerdesedre vonatkozoan, napi 2000 miligramm c vitamin segit. Tiszta c vitamin kell kapszulaban vagy tablettaban, pezsgotabletta nem jo. Ha ok nem veszik meg akkor probald meg te valahogy az arat kisprolni ha adnak zsebpenzt, vagy ha esetleg tudsz valaki mastol pl nagymamatol penzt kerni ra.

Mi ezt szedjuk es nagyon ritkan szinte soha nem vagyunk betegek. Melle orankent egy pohar viz, es ha tudsz akkor sportolj. Ez mind segit az egeszseg megorzeseben.

Mas otletem egyelore nincs.

2017. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja es este fekudj le mindig idoben.

Elozo voltam.

2017. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még hányszor kérdezed meg életem?
2017. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél méhpempőt, ha nem vagy érzékeny a mézre és csinálj egy 1 hónapos kúrát, nagyon jó immunerősítő. Én télen az influenzás időszak előtt mindig méhpempős mézet eszem 1 hónapig és nem kapom el senkitől a betegséget.
2017. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontozzatok csak le, minden héten megkérdezi.
2017. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!