Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van akinek még ilyen a könyöke...

Van akinek még ilyen a könyöke, hogy ennyire kint van a csont?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocs a rossz képekért, nem tudtam magambak jobban.


A másik normális. Nagyon szégyenlem, mindig karkötő vagy óra van rajta. Egyszer kiskoromban elestem, akkor fájt egy darabig, de nagyon kicsi voltam, nem is emlékszem teljesen.


2017. aug. 24. 19:51
 1/8 szamo77db ***** válasza:
Lehet, hogy kiskorodban eltört, de nem vittek orvoshoz és rosszul forrt össze.
2017. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen könyököm..mivel ez egy csukló
2017. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Basszus, de hülye vagyok, igen ez a csuklóm xD
2017. aug. 24. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen.18/l

Hány kg vagy?

Én 165 cm,48 kg-mal.

2017. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

169 cm, 55 kg

Viszont a màsik csuklóm teljesen normális, itt a csontok is rosszul vannak sajnos.

2017. aug. 24. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a jobb csuklóm, de nekem kiskoromban eltörte bölcsibe a dadus. Ezen nem tudom mit kéne szégyenleni, szerintem rajtad kívül senkinek sem tűnik fel.
2017. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Enfem dühít és nagyon zavar. Meg bármit csinálok vele, fáj és ropog, nem is tudom úgy használni,mint a jobb kezemet.

Tényleg nahyon észrevenni, messziről is.


Utolsó, sajnálom. De miért nem jelentettétek fel a dadust?

2017. aug. 25. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj és ropog szerintem röntgeneztesd meg. Egyébként 2-3 éves voltam mikor a dadus eltörte a csuklóm, rángatva vitt befelé és akkorát rántott rajtam, hogy szabályosan repültem aztan a végén meg rámesett. Anyuéknak azt hazudta, hogy elestünk és véletlenül rámesett. Én akkor is megmondtam anyáéknak hogy rángatott de sajnos egy 2 éves kisgyerek szava nemsokat ért egy felnőttel szemben. Meg hát nem látta senki, bizonyíték nem volt.
2017. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!