Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betetvesedtem.4 oran keresztul...

Betetvesedtem.4 oran keresztul szedtem a hajambol a bogarakat, addig, amig semmit nem talaltam. Mehetek kozossegbe?

Figyelt kérdés

Lekezeltem, kimostam, kiszaritottam, meg egyszer lekezeltem es kimostam. Aztan jott a 4 oras bogaraszas. A hajam minden zugat atfesultem fembol keszult tetufesuvel, rengeteg jott ki, eltelt par ora es nem viszketek, de holnap is lekezelem.


De en holnaputan vendegsegbe megyek, eskuvore vagyok hivatalos, tehat gaz van. Mit tegyek?



2017. aug. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Legalább két hétig minden nap fésüld át a tetűfésűvel, akkor már nem kell ennyire alaposnak lenni.

Illetve szerencsés lenne, ha valaki más is látná (ha fiatal vagy, esetleg a védőnő; ha idősebb, akkor szülő vagy más rokon).

2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj valakinek, aki jobban át tud "bogarászni" - bocs a szóviccért -, mert maradhattak benned tetvek meg serkék.
2017. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Atnezettem a fejem edesanyammal.

Ugy tunik Holokausztot csinaltam, mivel csak doglott serkeket talalt es vagy fel oraig nezte a fejem.

Ma meg atkentem, Ô azt mondta, hogy mehetek kozegbe, mivel mar nincs bennem elo, legalabbis nem talalt.

2017. aug. 25. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül hogy most nincs élő.

7nap múlva kezeld újra .mivel a pete ennyi ido alatt kel ki.vagy ilyesmi.

Utána pedig megelőző sampon vagy spré.

Hogy ne legyen megint.

2017. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!