Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert beszelnek ki az osztalyt...

Miert beszelnek ki az osztalytarsaim es miert nem vesznek be szinte egy kozossegbe sem?

Figyelt kérdés

18 evesek, gyakorlatilag felnottek vagyunk, megis kibeszelnek, de nemcsak a hatam mogott, hanem ugyis, hogy tudjak, hallom. Meg a normalisabbak sem beszelnek velem szivesen, pedig en szivesen segitek nekik, ha megkernek.

Mostmar biztos vagyok benne, hogy az en hibam, hiszen kerulik a tarsasagom. 25-en vagyunk lanyok, a fiuk meg kevesen vannak. Barataim vannak az osztalybol, de ok is hasonloan szamkivetettek, mint en :(

Nincs iphone-om, nincsenek meregdraga Bershka-s ruhaim, de en is ember vagyok. Ugy erzem nem artottam semmit nekik, talan ok mashogy gondoljak... Az atlagom 4.5 feletti, de ez nem ritka nalunk, eleg elit a suli.


Beismerem, hogy nalam van valami error, de mit tehetnek? Hogyan valtozzam meg? (Azert is szeretnek valtozni, mert ugy erzem, kesobb is lehetnek ilyen problemaim, melyeket ki szeretnek kuszobolni.)


((Epito jellegu valaszokat kerek, hasznalhato tanacsokra van szuksegem.)) L


2015. szept. 4. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. ha tudod h van nálad egy kis error, akkor miért nem próbálod azt kijavítani, mert valszeg ez lehet az oka. mivel az elmondottak alapján semmilyen más okot nem látok.
2015. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd oket a fenebe 18evesen vegzos vagy kb. Ha eddigre nem alakult ki megfelelo kapcsolat mar felesleges ezzel foglalkozni. Mert erettsegi utan fosuli egyetem mar egy uj elet lesz ahol belefulladsz majd az ismerosokbe foleg ha golyataborba is mesz. A kozepdulis emberek meg foleg csak emlekek lesznek meg fb os ismerosok.
2015. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: teljesen egyetértek.

És hozzátenném, ha beszólnak védd meg magad, mert így csak tökéletes célpont vagy akivel bármit meg lehet tenni. Az hogy előtted is mondják a véleményüket csak alátámasztja, hogy nem tartanak attól, hogy visszaszólsz + nem is tisztelnek.

2015. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt még mindig azt hiszi 1-2 ember ha nincs 200.000 ft tré telefonja,meg nem jár 20.000 ft-os ruhákba akkor egy senki.

A modor mutatja mit érsz!

Érdekes én se jártam gizda cuccokba meg tököm tudja mivel,még se piszkáltak.Én néztem le azokat akik felvágtak a drága sz*r cuccokkal.De attól még nem lesz több egy ember.

2015. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerünk, lehetetlen megmondanunk, hogy mi veled a baj, de kizártnak tartom, hogy azért nem kedvelnek, mert nincsenek drága ruháid. Ne ezen a nyomon indulj el, mert így nem fogsz jutni semerre.
2015. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!