Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Engem Akne conglobatával...

TheCilOo98 kérdése:

Engem Akne conglobatával kezeltek, mit tudnék tenni a megmaradt hegekkel és a gyulladással, mert a bőrgyógyász csak 2hónap múlva rendel?

Figyelt kérdés

Sajnos ebben a betegségben szenvedtem:kne-conglobata, és már nem kell szedjem az Isotretinoint, 7hónpig napi:1x10mg + 1x20mg-ot kellett szedjek utánna még két hónapig napi: 1x20mg-ot!

Az arcbőröm mai napig piros, gyulladásos, és nagyon heges, mit tudnék tenni, hogy helyrejöjjön, mert az acné már eltűnt, és mi lenne a leggyorsabb útja ennek, mert nem tudok elmenni orvoshoz?



2017. aug. 25. 10:12
 1/1 anonim válasza:
Szia. Én krémmel kentem, de azt csak a bőrgyógyász tudja felírni, csak receptre kapható, ha jól emlékszem. De a legjobb, ha bemész egy gyógyszertárba és egy ott dolgozótól érdeklődsz, biztosan tudnak majd tanácsot adni. Ha tényleg recept kell a kiváltásához, akkor menj el egy másik bőrgyógyászhoz addig, amíg a másik nem rendel. Remélem mihamarabb javulni fog az arcod :)
2017. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!