Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fülem hangos illetve...

Fáj a fülem hangos illetve halk zenétől Mitol lehet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Naszóval az a helyzet,hogyha nagyon hangos a zene faj a fulem de az a fura hogy halkzenétől meg gyakrabban fáj és semmit nem talaltak az orvosok kimostak nemegyszer nem egy gyogyszert irtak mar fel..Fulhallgatotol meg hamar megfajdul azt mar reg nemhasznalom..Nem tudom mit lehetne csinalni,az orvos csak azt tudta mar mondani h csak erzekeny a fulem vannak ilyrn emberek..Ezt nemhiszem el egy egeszseges embernek nem faj a fule en szerintem..Remélem tudtok valahogy segiteni nem igy akarom leélni az életemet :D
2017. aug. 26. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedtél-e, valaha az életben szorongásoldó gyógyszert? Milyen gyógyszereket szedtél régebben? Miket kaptál a fülfájásodra? Ez mind nagyon lényeges!
2017. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sose kellett nekem gyógyszer.Fulcseppeket irt fel meg gyulladáscsökkentőt..Semmi sem használt.
2017. aug. 27. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. És mióta tart nálad ez a fül érzékenység? Egyébként az infra lámpás kezelés nagyon jó rá, meg a "nagymama" féle régi módszer: egy kis edényben sót melegítesz a gázon, beleteszed egy kis rongydarabba, és a füleden tartod. (Ne legyen forró!) De arra is gondolok, hogy talán nem volt hatásos az a gyulladás gátló, amit szedtél.
2017. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon regota erzekeny,szerintem szuletesem óta ilyen.Má elmult egy picit szóval mostmár oké de ez akkor is zavaró..
2017. aug. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!