Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Biorezinanciás vizsgálatról lesz szó és azért nem az ezotéria kategóriába írom a kérdést, mert ott hisznek benne.

Én magam is szkeptikus vagyok, annak ellenére, hogy:

Voltam egy ilyen vizsgálatom és nem egyszerű problémákkal mentem. Sok olyan betegségem van, aminek kivülről nincs jele és nem is szóltam, hogy mik vannak, sőt a tüneteim se mondtam előre.

Ennek ellenére megmondták az összes problémám, még azt is, hogy a jobb bokám terhelve van, ami valóban igaz, mert másfél éve kiment és azóta minimálisan érzem néha, hosszabb napok után vagy edzés közben (de nincs feldagadva, nem bicegek).

Megmondta az összes hormon közül melyikekkel van bajom, pedig a hormonháztartás egy bonyolult rendszer, nem csak találgatott. Pontosan megmondta melyik alacsony, melyik magas.

Ahogy az ételintoleranciákat is.


Le vagyok nyűgözve, de attól még nem hiszek benne vakon. Az zavar leginkább, ha tényleg ilyen könnyen ki lehet vizsgálni valakit egy ilyen műszerrel, akkor miért nem hódította még meg a világot? :/


2017. aug. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak humbug. Megállapítják, hogy ez meg az a bajod, de sebaj, mert vedd meg a gyógyhatású készítményüket 60.000-ért, és lássatok csodát, már meg is gyógyultál. Szóval csak nyerészkedés, legalábbis én még csak ilyenekről hallottam.
2017. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hölgy nekem is ajámlott homeopátiás készítményeket, de nem tukmálta. Mikor mondtam, hogy ezt nem kérném, felírta egy papírra, hogy ha szeretném otthon nézzek utána és rendeljem meg. Amiből neki semmi haszna nem lenne...


Nade, a lényeg nem is ez... humbug, oké. De akkor honnan tudott ennyi mindent rólam? És ennyire pontosan?


Mert nem a bal könyökömet mondta, amivel nincs is semmi baj, hanem a bal bokámat... semmi más mozgásszervi problémám nincs, de ezt rögtön kiszúrta. Meg a hormonok. Honnan tudta, hogy a kortizolom magas? Azt főleg stresszt okoz, azt nem láthatta ránézésre. Hormonokból meg több tucat van, nem arról van szó, hogy csak szerencsésen beletrafált. Több hormonommal is baj van, mindet eltalálta, amik viszont jók, azokat ő is jónak mondta...

2017. aug. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Én meg ismerek olyat, aki ugyan 150 kilométerre lakik, de amikor felhívott mobilon, azzal kezdte: mi a baj?
2017. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Másrészről ugyanúgy szedem a gyógyszereim, nem térek át a gyógyfüvekre emiatt.
2017. aug. 28. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Voll-féle vizsgálaton jártam, az is valami hasonló elveken alapszik. Szerintem ha kezelni is akarod magad, akkor nagyon lutri, hogy kihez kerülsz. Én konkrét problémákkal mentem, de nekem is kiszúrt olyat, amit nem mondtam. Aki eredetileg kezelt, annak a golyócskái hatottak, kb. másfél évig jártam hozzá és javultam (allergiáról van szó, szóval nem volt várható, hogy pikk-pakk elmúlik), aztán ő elment onnan és aki átvett tőle, amit az adott, attól csak rosszabbodtam.


Egyébként azért nem hódítják meg az ilyenek a világot, mert mindig vannak olyanok, akik szerint humbug, és az orvosok és gyógyszergyártók érdekeivel eléggé ellentétesek ezek a módszerek. Szóval túl erős az ellenszél. Szerintem egyébként ötvözni kellene a klasszikus orvostudományt az ilyenekkel. Mivel van orvos, aki ilyet használ, nem kettő, ez nem lehetetlenség.

2017. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És képzeljétek, a biorezonancia mondta azt is, hogy gócpont a mandulám és ma jártam fül orr gégészeten és valóban csupa genny, valószinüleg ki is kell venni :O mondta a doki, hogy látszik rajta, hogy túl van már jópár gyulladáson. De ha nincs a biorezonancia akkor el sem megyek fül orr gégészetre.


De még mindig nem értem, hogy ha ennyire jól és könnyen ki lehet deríteni dolgokat, akkor hogyhogy nem elterjedtebb ez?

2017. szept. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!