Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleim csontkovácshoz...

A szüleim csontkovácshoz akarnak vinni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gerinferdülésem van, ezért a szüleim csontkovácshoz akarnak vinni, de én rettegek elmenni.. Mit csinál a csontkovács? Nagyon félek :( 13 éves vagyok

2017. aug. 29. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
És mi van ha eltöri a gerincemet, vagy csak rosszabb lesz mint eddig volt? Nagyon félek
2017. aug. 29. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már voltam csontkovácsnál pont a gerincem miatt.

Nekem a kezelés után sokkal jobb volt.

Ha a szüleid ismernek megbízhatót, akkor nem kell félned. Igazi megkönnyebbülés volt utána az egész testemnek...

:-)

2017. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van gerincferdülésem és én is félnék a helyedben, csak én felnőtt vagyok, és senki sem vihet el csak úgy csontkovácshoz, akik sok bajt is okozhatnak. Videókban láttam, hogy mit csinál egy csontkovács, nekem az jött le, mintha össze akarná törni a pácienst, utánaolvastam és nem lettem meggyőzve a módszereikről.Ha szüleid ragaszkodnak a csontkovácshoz, nézzél utána, hogy az illető csontkovácsnak milyen végzettsége van, konkrétan ért-e ahhoz, amivel foglalkozik, csak valami tanácsadó=természetgyógyász végzettsége van, vagy ortopédus vagy orvos vagy bármi, ami mögött valós tudás van, nem egy pár hónapos tanfolyam.

Azért azt megjegyezném, hogy a gerinc nem fog kiegyenesedni, az izomerősítés(ésszel!), gerinc-gyógytorna az egyetlen jó módszer arra, hogy ne legyenek komoly fájdalmaid, 30-40 éves korodra. Meg nem szabad meghízni, mert a túlsúlyt cipelni kell a testnek, a gerincnek is.

2017. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fogalmam sincs kihez visznek és hova, nem érdekli őket semmi mindenképp elvisznek.. Mert nekik jól csontkovácsolt és szerintük hülyeség hogy eltöri a gerincemet.. A macskájáról is mutatják folyton a képeket, mert azt hiszik így nagyobb kedvvel fogok menni :(
2017. aug. 30. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!