Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvostól kapott kis...

A háziorvostól kapott kis kémcsőbe a vizeletmintát kell vinni, vagy abba majd a vért fogják tenni a laborban?

Figyelt kérdés
Ma kaptam beutalót, reggel kell mennem laborba, de elbizonytalanodtam...

2017. júl. 28. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vizeletmintát nem kémcsőben kell vinni. Hogy a fenébe lehetne abba beletalálni. Ha kaptál vizeletre is beutalót, azt kis üvegben kell vinni. De nálunk az se szokás, hogy a vérvételi kémcsövet mi vigyük!
2017. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kémcsőben a vizeletmintát kell vinni, nálunk is dugós kémcsövet szokott adni vizelet vizsgálathoz a háziorvos. Simán bele lehet találni, az első válaszoló valószínűleg még nem próbálta.
2017. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizelethez nekem kis pohárkát szokott adni a háziorvos, de urológián pl kémcsövet adtak. Steril pohárból önts át vizeletet a kémcsőbe és azt vidd magaddal.
2017. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kémcsőbe általában középsugaras vizeletminta kell. simán bele lehet pisilni.
2017. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Felvhívtam reggel a labort, és igen, a vizeletmintát kellett vinni a kémcsőben.
2017. júl. 29. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!