Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 napja zsibbad térdtől...

2-3 napja zsibbad térdtől lefelé a lábam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Görkoriztam kb 2-3 órát, de mivel nagyon gyenge a bokám hajlik kifele ezért hogy normálisabban tartson erősen meg kellett rajta húznom a pántokat. Néha amikor észrevettem hogy nem érzem a lábam, megálltam és levettem a korit. De az a baj hogy a zsibbadás azóta fennáll. A lábfejeim kicsit pufibbak a megszokottnál és az általában kidülledő erek egyáltalán nem düllednek ki és alig látszanak. Fájdalmat ha pl belenyomom a körmöm érzékelek. 16 l

2017. aug. 31. 00:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Velem görkori miatt még nem történt ilyen, de ezek szerint nagyon erősen meghúztad a pártokat, ami miatt lassult a keringés a lábad néhány részében, a duzzanat el fog múlni 1-2 napon belül, a zsibbadás pedig annak az oka, hogy az idegeket is elnyomtad a lábfejedben, bokádban. A barátnőm magassarkú cipő után 2 napig alig érezte a lábunkat. Ha nem múlik el 2-3 napon belül, esetleg elszíneződést látsz vagy fájdalmat érzel akkor menj el vele orvoshoz.
2017. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) így már nyugodtabb vagyok
2017. aug. 31. 01:00
 3/4 anonim válasza:
Bocsi az elírásokért, a telefonon szórakozik az autokorrekt..
2017. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 napja nem múlik a zsibbadás, akkor én elmennék orvoshoz.
2017. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!