Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lovaglás után ez mitől lehet?...

Lovaglás után ez mitől lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában kb 1 óra lovaglás után mindig olyan, mintha a hasamnál beszorulna a levegő, ez mitől lehet? Járok lovagolni kb 3 éve, ez kb 1 éve (vagy kevesebb, nem tudom) tart, lehet attól, hogy nem járok mostanában olyan sokat lovagolni, és csak simán elszoktam tőle, vagy ez valami komolyabb dolog? 13/l

2017. aug. 31. 13:10
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez normális ne aggódj! Én 13/L vagyok és én is járok lovagolni hetente egyszer 3 órákat nekem is szokott ilyen lenni szerintem ez azért van mert hát mert elfáradsz ugye írtad is hogy régen voltál én régen jártam úszni verseny szerűen és amikor egy hét betegség után visszamentem egy kicsit meghajtottam magam elfáradtam és igen ilyenkor valószínű hogy beszorul a levegő!
2017. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!