Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Többi lent

Mi lehet a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a problèmám,hogy 23.án kellett volna megjönnie ès sajnos nem jött meg. Nem èlek szexuális èletet április óta. Azt tudni kell,hogy április óta stresszes/depressziós hangulatom van,illetve szorongás. 2hónapja szedem a frontin nyugtatót. Mindig megjött,minden hónapban. Meg hát vizsgálatokon estem át ìgy kizárt a terhessèg. (Uh,nőgyógyászati vizsgálat,gasztroenterológiai vizsgálat,stb) Mi lehet a baj? Holnap megyek dokihoz mindenkèpp,csak kiváncsi vagyok a vèlemènyetekre.Szúró alhasi fájdalmaim vannak,pisilès után nagyon fáj. Jobb petefèszeknèl nyilaló,fájdalmas szúrás jelentkezik.

Èrzem pár napja,hogy megakar jönni,de mègse. Onnan szoktam tudni,hogy megfog jönni,hogy fájnak a melleim ès most èrzem pár napja hogy nagyon fáj. Vàrjak mèg vagy menjek holnap orvoshoz?


2017. aug. 31. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mivel fájdalmaid vannak, állhat valami fertőzés a háttérben pl.
2017. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!