Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó hashajtó módszer,...

Valami jó hashajtó módszer, lehetőleg gyors?

Figyelt kérdés
Napok óta nem sikerült nagy wc-zni, erre igazából csak akkor figyeltem fel mikor már eléggé fel volt puffadva a hasam, és fáj is, ráadásul hányinger is gyakran kerülget. Eddig reménykedtem h majd jön magától a dolog, de mostmár szinte biztos vagyok h be kéne segíteni, méghozzá sürgősen. Feltúrtam itthon minden gyógyszeres fiókot, de nincs semmi, nem tudtok vmi gyors és hatékony módszert amit háztartásbeli dolgokból össze lehetne eszkábálni???
2010. máj. 25. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
langyos víz :D
2010. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az nem inkább hánytat???
2010. máj. 25. 23:10
 3/14 A kérdező kommentje:
jaaaaaaj ez az a tipikus sz*r ügy :P
2010. máj. 25. 23:10
 4/14 anonim ***** válasza:
langyos olajos víz a tuti .
2010. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj el a wc-re és erőltesd. Nem sikerül, de negyed óra múlva újra, aztán megint. Egy idő után a bélfal izgalma miatt folyadék szívódik a székletbe, aminek megnő a térfogata és sikamlósabbá is válik, ezáltal egyszer csak sikerül a "dolog". Persze csak akkor válik be, ha nincs kóros oka a székrekedésnek.
2010. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem az oka a stressz, össze vissza étkezés, vizsgaidőszak keveréke:S
2010. máj. 25. 23:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Annyira azért ne erőltesd, mert kijöhet aranyér xD

Egyébként a langyos ,sós víz, az tényleg jó, de igaz, hogy hányhatsz is tőle, de hasmenésed is lesz tőle, az biztos!!!

2010. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na az aranyér az kéne már csak a boldogságomhoz:P most találtam jó sűrű szilvalekvárt, és iszok hozzá meleg tejet, hátha beválik, ha ez se segít akkor ténylega meleg sós víz jön:(
2010. máj. 25. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát a szilvalekvár és a tej finom,de nem hinném,hogy hasznos ebben az esetben=) Nyomj le rá egy kefírt vagy a langyos víz is jó.Az már biztos használni fog. Ha nem,akkor menj el boltba és vegyél majd hashajtó teakeveréket.Az a garantált siker!!!=)
2010. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában glicerines kúpot. Hamar rendbeteszi. Egyébként rendszeresen egyél kefírt és igyál paradicsom ivólevet.
2010. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!