Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület esetén (kifejté...

Fitymaszűkület esetén (kifejtés lent) szükséges a teljes körülmetélés, vagy van valami más módszer a probléma kezelésére? Van olyan urológus orvos budapesten, aki vállal ilyen műtétet, lehetőleg nem horribilis áron (max 10-20ezer)?

Figyelt kérdés

a fitymaszűkületem olyan szintű, hogy még ernyedt állapotban sem tudom a makkomról hátrahúzni a fitymát, egyrészt szűk a bejárat is, másrészt szerintem a kantár is rövid. ernyedt állapotban kicsit túllóg a bőr a makkom végén. mereven zavaró (kicsit fájó) feszülő érzés

amúgy 19 éves srác vagyok


nagyon várom a válaszokat!


2011. jún. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Körülmetélést ingyen végeznek.


Ha magánorvoshoz mész, akkor kell fizetni, egyébként a tb állja.

2011. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Itt talán kaphatsz tanácsot is. de úgy tudom, hogy a bp-i kórházak zömében az orvosok csak teljes körülmetélést végeznek, erre azért számíts. Ha esélyt akarsz adni a fitymádnak, hogy maradjon is belőle valami, inkább kérdezz meg valakit, aki ért hozzá.

2011. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezért inkább magánorvosban gondolkodok. félek, hogyha elmegyek egy ügyeletes orvoshoz, összecsapja az egészet, és aztán szenvedek egész életemben.

ha ilyet tudna valaki ajánlani, az nagyon sokat segítene!

2011. jún. 17. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

meg kell mondanod amikor vizsgálatra mész a dokihoz,hogy te ragaszkodsz a fitymádhoz ezért a metéléshez nem járulsz hozzá.De van fitya lazító műtét,nem tudom mi a neve.De azonnal menj dokihoz,mert elég komoly amit leírtál.Előszőr csak megvizsgál a doki és mond meg minden lehetőségről hallani szeretnél.Szóval ha nem tetszik a doki és nyiszanatani akar akkor még mindig mehetsz orvoshoz,mert nem kényszeríthetnek metélésre,vissza lehet lépni onnan.Csak legalább nézesd meg.


ÍRd be google-ba orvostudakozó ott találsz olyat hogy orvos válaszol és ott másnap ha ma írsz neki kapsz választ a kérdésedre.NÉzd meg jó!!!

2011. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ritka, durva erős szűkület, amit leírsz. Ilyenkor az orvosok mindenképpen az egész előbőrt le akarják vágni, szóval, ha valamennyit meg akarnál menteni belőle (amit én nagyon ajánlok neked, mert én körülmetélt vagyok és nagyon-nagyon rossz) akkor profi orvost kell találnod...
2011. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!