Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tortenik ha sokaig nem...

Mi tortenik ha sokaig nem iszok es megeszek 1KG cukort?

Figyelt kérdés
Júniusban megreped a fogam mert le fejeltem a lepcsot. Elmentun fogorvoshoz bele furt en megijedte es azota nem mentunk vissza. Most KB. 1 mm lyuk keletkezett rajta. Szeptember 1.en mentunk volna a Semmelweis Egyetem fogorvosi klinikara de beteg lett a doktorno igy csam jovohet csutortokon Van idopontunk. Most megyek 9. osztalyba meg nem voltam bent. Lyukas foggal nem akarok, csak jobban bezarkoznek. Szuleim azt mondjak mennyek de nem ertik hogy milyen rossz nekem. Csak az a megoldas maradt hogy beteg legyek es kiirhasson az orvos. Mit tesz 1KG cukor es a kiszaradas. Ma egesznap nem ittam. Nem talalok mas megoldast. :(
2017. szept. 3. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy lyukas foggal nem mész iskolába. Nekem ilyet nem engedtek volna meg a szüleim kis koromban.
2017. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elol.. :((
2017. szept. 3. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiben megoldás lyukas fogra egy cukorkóma? Komolyan mondom, nem értem ezt.
2017. szept. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lyukas fogadra nagyon nem kéne cukrot enned, helyette szedd össze magad és menj egy másik dokihoz, aki rendel és csináltasd meg. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz, elkezd fájni stb és esztétikailag sem szép, de ettől függetlenül menj suliba, ezért nincs értelme hiányozni, te csináltad magadnak. Visszamehettél volna időben megcsináltatni, csak gyáva voltál.
2017. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne egyél cukrot, ensem eszem egy idelye. Húsvétkor már fájt a fogam és azért. Mondjuk nálam nagyobb a tét minthogy félek suliba menni de attól még ne hagyd h tovább romoljon a fogad mert kihuzzak és ha elől van akkor mű fog is kellhet

16/l

2020. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!