Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epeműtét utáni táppénz?

Epeműtét utáni táppénz?

Figyelt kérdés
4 napja volt a műtét, közbejött a hétvége, holnap megyek a háziorvoshoz. Sajnos nem vagyok tól jól, állandó hasmnenésem, hányingerem van, a sebek fájnak még. Azt mondták egy semmi műtét, utána lehet menni dolgozni, de én még nem bírok így elmenni dolgozni. Kaphatok erre táppénzt? Valaki volt már így a műtét után?
2017. szept. 3. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a műtét lehet, hogy rutinműtétnek számít, de egyénenként eltérő, hogy ki hogy viseli magát a műtétet, illetve utána mennyi idő után gyógyul fel. Hogy őszinte legyek, nekem is volt epeműtétem 2 és fél hónappal szülést követően. Sürgősségi császárom volt, immunrendszerem a béka feneke alatt, illetve ott volt a 2 és fél hónapos kisfiam, akit el kellett látnom. De az első héten a férjem itthon maradt és segített, mert eléggé odavoltam. Fájdalmaim voltak, és nem voltam jól. Szóval van, aki rosszul viseli. Én is így voltam. Úgyhogy nyugodtan elmehetsz ezzel táppénzre. Arra figyelj, hogy a diétát szigorúan tartsd!
2017. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2017. szept. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!