Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszokás a fűről. Egyedül...

Leszokás a fűről. Egyedül lehetetlen?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve rendszeres marihuána fogyasztó vagyok, hol kisebb, hol nagyobb kihagyásokkal. Mivel egész nyáron minden délután, minden este be voltam állva, mint a szög, ezért úgy döntöttem, hogy szeptembertől teljesen felhagyok vele, mert érzem hogy már durván kihat a valós életemre, amit már nem is élvezek, mert mindig azon jár az agyam hogy szívni fogok és ez milyen jó lesz, és ezen kattogok. Tavaly nyáron osszevesztem a barátaimmal, és 3-4 hónapra sikerült leszoknom, újra visszatért az eletkedvem, a motivációm, újra elkezdtem lányokkal beszélni és nem zárkóztam magamba, mivel elég lelkis srác vagyok. Most olvasgattam a neten a leszokassal kapcsolatban, bár ne tettem volna.. mindenhol azt írják, hogy 2-3 hét után pszichés vágyam lesz a fű után, meg Csernus is valami oktató videovan azt mondja hogy az anonim drogosokhoz kell menni mert úgy fog menni, röviden leszűrve az internetről: egyedül nem tudok leszokni. Ebben nem hiszek. Úgy érzem egyedül is le tudom tenni, és újra én fogom tudni irányítani az életemet. Valójában azért írok ide, mert tanácsra lenne szükségem, esetleg aki aktív használó volt, de lerakta, tapasztalatok érdekelnek és egy kis segítség a leszokáshoz, amivel egyszerűbben lezajlhat ez az egész folyamat. Köszönöm előre is a segítséget!



23/F


2017. szept. 5. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Közhelyes, de igaz: Fejben dől el. Ha IGAZÁN le akarsz szokni, akkor le tudsz, ha nem, akkor nem. Én 10 évig nyugtató függő voltam, ami inkább a durva kábszerekhez hasonlatos. Azt mondták az orvosok, hogy soha nem tudok leszokni, mert gyenge vagyok. Na, ezen úgy felszívtam a taknyot, hogy kidobtam az összes bogyót a kukába. Az elvonási tünetek borzalmasak voltak, de akkor is végigcsináltam. A fűhöz nem értek, de motiválni tudlak. Ha gondolod, írj privátot.
2017. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!