Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal és jobb oldali alhasi...

ZyxNoname kérdése:

Bal és jobb oldali alhasi fájdalom elviselhetetlen HELP?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok kb 22:30-kor kezdődött az egész azóta tart vettem be gyógyszert nemért semmit és már ott tartok hogy valaki öljön meg mert már nem bírom ezt a z egészet. Jobb és bal oldali alhasi fájdalmaim vannak emelé társul hányinger de még nem hánytam hidegrázás de nincs hőemelkedésem mitől van utána de ha jól tudom petefészek gyulladás kilőve mert sexuálisan inaktív vagyok mi mástól lehet?

2017. szept. 11. 00:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
már hányok is :(
2017. szept. 11. 00:13
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy otthon? Nem akarok vészmadár lenni, de mikor utoljára láttam ezeket a tüneteket együtt egy emberen, abból kórház és vakbélműtét lett. Aljas kis szerv ez, mert nem ott fáj, ahol van, nehéz észrevenni. De ha mindezek mellett tapintásra, nyomásra kemény a hasad, akkor azonnal ügyelet.
2017. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
fáj tapintásra igen meg ah megnyomom van hogy lentem van hogy fentebb fáj most kb hányások óta csak baloldalon fáj nagyon picit érzem néha jobb oldalon is meg mikor levegőt veszek akkor is nagyon fáj. Nem anyámmal vagyok de mondja hogy ha nem múlik el akkor holnap menjek el házidokihoz :/
2017. szept. 11. 00:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?Szerintem is vakbêlgyulladâs.
2017. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
gyógyszertől sikerült aludnom most kelltem fel eddig nagyon semmi sincs de ha késöbb is elkezd fájni megyek dokihoz
2017. szept. 11. 07:14
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Nah jobb lett? De ettől függetlenül én még elmennék, egy szervezet oknélkül nem csinál ilyet.Hacsak nem valami olyat ettél..De viszont a Láz nélküli hidegrázás sajnos elég vakbélgyanús..Szerintem mindenképpen menj el..Nem akarlak ijesztgetni de a vakbéllel nem szabad játszadozni, mert ha egyszer kilyukad az para..Inkább menj el és vizsgáltasd ki.
2017. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Kései Sirató ***** válasza:
Feltétlenül menj orvoshoz!!
2017. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát majd 4-re kell mennem dokihoz hőemelkedésem van (37.2) és most ettem vissza is jött + most megint elkezdet fájni de nem vészesen inkább csak kellemetlen érzés ...eddig tegnap este óta 4* hánytam és egyszer fájt nagyon a hasam 3 órán keresztül utána egy elég erős fájdalom csillapitótol aludtam reggel picit görcsölt és utána amit írtam az előbb :/
2017. szept. 11. 13:17
 9/18 A kérdező kommentje:
Na most értem haza elvileg semmi bajom sincs :/
2017. szept. 11. 22:04
 10/18 Kései Sirató ***** válasza:

A doki szerint semmi bajod???

Mégis mivel magyarázza? Nem akart rendesen megvizsgálni?

2017. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!