Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal és jobb oldali alhasi...

ZyxNoname kérdése:

Bal és jobb oldali alhasi fájdalom elviselhetetlen HELP?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok kb 22:30-kor kezdődött az egész azóta tart vettem be gyógyszert nemért semmit és már ott tartok hogy valaki öljön meg mert már nem bírom ezt a z egészet. Jobb és bal oldali alhasi fájdalmaim vannak emelé társul hányinger de még nem hánytam hidegrázás de nincs hőemelkedésem mitől van utána de ha jól tudom petefészek gyulladás kilőve mert sexuálisan inaktív vagyok mi mástól lehet?

2017. szept. 11. 00:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát csinált ultrahangot negatív lett mondta hogy valami vírusos dolog lehet(de ezt meg a házidokim már kizárta)
2017. szept. 12. 15:14
 12/18 A kérdező kommentje:
áá megint kezdődik a hidegrázás meg a hányinger :(
2017. szept. 12. 16:21
 13/18 A kérdező kommentje:
a hasamban csak feszítő érzés van
2017. szept. 13. 09:15
 14/18 Kései Sirató ***** válasza:
Kérd a háziorvosod, hogy küldjön el hasi CT-re, vagy valamilyen más vizsgálatra. Vérvételből mi derült ki? HA még nem vettek vért, akkor lehet, hogy az kellene. Mindenesetre beszélj a háziorvossal újra!
2017. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
avérvételből csak azt nézték hogy most alakulóban van e a vakbélgyulladás mást nem majd pénteken megyek újra házidokihoz addig meg itthon pihenek ...am majd lesz egy teljes laborom is elvileg de az majd 2-3 hét múlva
2017. szept. 13. 11:50
 16/18 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit se enni eddig még ment hogy egy csomag ropi v keksz mellé kis tea de már ezis vissza jön :( anya meg csak este jön
2017. szept. 13. 13:49
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2017. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mostmár nem hányok, de hányingerem mindig van szédülök is volt hőemelkedésem reggel de az lement a hasam meg néha picit feszült néha egyátalán nem fáj
2017. szept. 14. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!