Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a zsebkend...

Hogyan tüntessem el a zsebkendő által okozott piros foltokat az orromról? Kenem ajakápolóval, le betadinoztam, de valaki tud mást?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Patikában kérjél kenőcsöt rá. Amit használsz, az nem hatásos.
2017. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bepanthennel vagy Neogranormonnal szoktam kenni.

Az ajakápoló jó, de csak akkor, amikor még nem piros, mert amikor fújod az orrod, akkor nem a bőrrel érintkezik a zsepi, hanem a rákent ajakápoló réteggel.

De ha már piros, akkor valami hámosító kell, mint a fenti krémek.

2017. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a Betadine erre biztosan nem használ. Inkább neogranormon, popsikenőcs-félék, a gyógyszertárban vény nélkül tudsz venni. Ott is ajánlanak valamit rá, ha látják, hogy piros az orrod a sok fújástól, tud fájni, az biztos. Jobbulást!
2017. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én körömvirág krémmel kenegettem első nap amikor iszonyú náthás voltam, másnapra elmúlt a vörösség.
2017. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már mindegy. Textilzsepivel kellett volna fújkálni, nem papírzsepivel smirglizni.
2017. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, ha sokat kell fújni, akkor tökmindegy, a textilzsepi is ugyanúgy kipirosítja. :)
2017. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!