Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ace gátló vérnyomáscsökkentő...

Ace gátló vérnyomáscsökkentő (Coverex) okozhat hízást?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szedem.55 kg voltam kb, most 60 vagyok.Bétablokkolót is szedek, azt már sok éve, bár csak napi felet, az állítólag okozhat hízást, de attól én nem vettem észre ilyesmit.Most a Coverexre vagyok kíváncsi, lehet-e oka a súlygyarapodásnak? Ha gyógyszer okozza esetleg, akkor ilyen esetben mit lehet tenni?Egészséges étkezés ilyen esetben megakadályozza a további hizást, vagy csak a gyógyszer elhagyása segít?
2017. szept. 12. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A Coverex nem okoz hízást. A túlzott kalóriabevitel és a mozgásszegény életmód viszont igen.
2017. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Munkàmból adódóan is rengeteget mozgok, nem eszem sokat és nehéz ételeket sem szeretem.Cigi,pia kizàrva.Erős gyanum van rà,hogy a hormonjaimmal lehet valami,mert mensi idején kiugroan magas a vernyomàsom még gyógyszerek mellett is.Màskor viszont normàlis.De voltam mindenféle vérvételen,hormonokat is nézték és úgy rendben volt minden.Orvosok se értik csak talàlgatnak nem tudnak segiteni nem mondanak semmit mitől lehet.
2017. szept. 13. 05:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Okozhat vizesedést, ja!
2021. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!