Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájnak a hajhagymáim ha...

Miért fájnak a hajhagymáim ha hátra kötöm a hajam?

Figyelt kérdés

Most van először ilyen hosszú hajam, néha hátra kötöm, de eléggé kellemetlen, főleg amikor szét engedem, nagyon fájnak a hajhagymáim egy pár percre... Mitől van ez? Meg lehet szokni? Esetleg valamit alkalmazni?


21/f



2017. szept. 13. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert faj, mert v tul sokaig v tul szorosan ossze van kotve a haj, ami gatolja a szabad mozgasban. Nem lehet megszokni,25 vagyok es derekig ero hajam van, neha megjegyzem h " faj a hajam" es total hulyenek neznek.
2017. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú hajam van, van, amikor egész nap fel van kontyolva (pl. nyáron), de akkor is, ha tanulok, mert zavar. Fürdésnél is stb. Szóval estére már én is érzem, ha kiengedem, hogy kellemesen fájó érzés, ha ki van engedve. Normális, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Vannak ennél sokkal nagyobb fájdalmak az életben.


L/19

2017. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert olyan feszesen hátraszorítjátok, hogy ahhoz képest a vonalzó egy görbe tárgy.
2017. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam szorosra kötni, csak hogy éppen összefogja
2017. szept. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!