Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a koffeinmentes...

Igaz az, hogy a koffeinmentes kávé károsabb minta koffeines?

Figyelt kérdés
17/L Vagyok és egy ideig sokk kávét (kotyogós kávét pici tejjel) ittam bár tudtam magamról hogy gyorsan ver a szívem (mindig amikor izgulok).De nem törődtem vele. Nyáron többször is rosszul voltam. Aztán váltottam ma már nem iszok energiaitalt(igen azt is ittam)kávét és teát sem.Szeretnék újra kávézni de azt hallottam hogy a koffeinmentes kávé káros mert megnöveli a koleszterinszintet ez igaz? és teák közül melyiket ihatnám szeintetek

2017. szept. 16. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag igaz, hogy káros a koffeinmentes kávé. Én is olvastam róla régebben, és ezért nem iszom. Zöld teát igyál!
2017. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akinek baja van a koffeintől, annak a zöld teától is baja lesz. Ugyanúgy tartalmaz koffeint, nem is keveset.
2017. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!