Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » DNS nyál minta mit mutathat ki?

DNS nyál minta mit mutathat ki?

Figyelt kérdés

Ha a rendőrség "rabosit " nyilvántartásba vesz , csinál DNS vizsgálatot nyàlból azt el szoktak küldeni drog teszt vizsgálatra ? Ha igen akkor az a vizsgálat mit tud ki mutatni ?

Arra gondolok ,hogy a fogyasztás mennyiséget , drog fajtáját ?



2016. nov. 21. 13:28
 1/3 anonim válasza:

Szóval. Dnsedben nincsen kábítószer. A nyáladban lehet. A gyors nyál teszt igen gyorsan kimutatható kézi eszközökkel is, mint egy szonda. A teszt a következő kábítószerekre érzékeny: kokain, ópiátok, thc, speed és ecstasy, alkohol. Az opiatok a leghosszabb ideig max 3 napig mutathatoak ki. A kokain és eki vagy speed 24-48 óra, thc szerintem 12 max 24 óra. Fontos tudni, hogy itt nagyon sok múlik a mennyiségen amit elfogyasztottal és az egyéni beállítottságon. A teszt egyébként 3-5ször kevesbé érzékeny, mint a pisi és vér teszt. Nem is ad számszerű eredményt csak pozitívat vagy negatívat, mint a terhességi teszt. Pozitív esetben vesznek vért vagy pisit.

Ha felmerül a használat lehetősége csinálhatnak tesztet.

2016. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Előtte sokat ittam rostos gyümölcslét meg mentolos rágót ugy tudom,hogy az kicsit elnyomja. Bár nem vagyok benne biztos.

Úgy gondolod,hogy az ilyen esetekben "rabositás "kor a DNS tesztet automatikusan elküldik drog vizsgálatra ?

Úgy tudom csak akkor ha külön kérést nyújtanak be . Jól tudom ?

2016. nov. 21. 14:37
 3/3 anonim válasza:

Bár a rágó, gyümölcslé semmit sem ér ne aggódj. Pisilés nélkül a nyálteszt nem elég semmire. Elég megbízhatatlan még ahhoz, hogy ennyire ráparázz.

Rabosítás során a ujjlenyomat és dns kell. Ez a nyálból a legkönnyebb, drogteszt nem az alapeljárás része. Ha felmentenek természetesen törlik az infót, ha nem örökre tárolják a dns+ujjlenyomatot. Ebből tovabbra sem derül ki a kábszer használat. Dnst tárolják, a nyálas pálcát eldobják amiben a cucc van.

Nyugi.

2016. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!