Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dobhártya-perforáciò...

Dobhártya-perforáciò gennyes középfülgyulladás miatt?

Figyelt kérdés

Szòval kilyukadt-perforálòdott a dobhártyám, a középfülgyulladásom miatt. Ez ma este történt azòta folyamatosan szivárog belőle ez a gennyes sárgás eléggé hìg, szagtalan váladék. Mielőtt kilyukadt volna csillagokat láttam, állatira feszìtett a dobhártyám, most hogy felszakadt nincsenek olyan erős fájdalmaim. Nem raktam a fülembe semmit igyekszem nem is nyulkálni, de mit tudnék még tenni? Holnap megyek orvoshoz. Néha kicsit "ropog meg nyikorog" gondolom ahogy a nyomás változik a dobüregben. De tényleg sok trutymò kijött belőle. Eddig nem mentem orvoshoz, 5 napja küzdök felsőléguti megfázással, ebből az utòbbi 2 napban nem volt lázam, és mostmár 2 napja a fülemre is ráhùzòdott.

Orrott perforált dobhártyával lehet fùjni? A hajmosásròl meg ilenekről természetesen letettem.



#fül #gyulladás #perforáciò
2017. szept. 18. 23:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!