Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leg rosszabb esetben mi...

Leg rosszabb esetben mi történhet, ha 3 hónapja volt mononukleózisom és iszok rá 3-4 felest?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesírási hibáért az elején!:D

"Legrosszabb"-at akartam írni

2010. máj. 27. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
de miért ne ihatnál?
2010. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A mononukleózis a májat és a lépet támadja meg,ezért 3 hónapra letiltottak az össze sportról és diétán kellet lennem.Most voltam újra dokinál azt mondta,2 hónap múlva mennyek újra kivizsgálásra.

DE! 2 hét múlva Tankcsapda koncert lessz a környéken és évente csak 1x vannak itt,tehát nem hagyhatom ki!:D

A pogóról már lemondtam,de azért jó lenne egy kis csavarlazító pia,ezért kérdezem.

2010. máj. 27. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kockáztass inkább. Én amikor mononukleózisos voltam, utána 4,5 hónappal ittam néhány korty jagert (nem volt több egy decinél) és nagyon durván beálltam tőle: az az ötletem támadt hogy beugrom a zp-be, kificamodott a bokám de nem éreztem ezért még táncoltam is vele, majd reggel amikor fel akartam állni, elestem majd elájultam a folyadékveszteségtől és szüleim kihívták a mentőket. Ráadásul hirtelen jött a berúgás, nem tudtam ellene semmit csinálni, ez volt életem legrosszabb élménye.


Inkább várd ki a 6 hónapot (nekem ennyit mondott az orvosom), esetleg igyál egy kis kávét, engem az is felpörget.

2010. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

OK,de akkor a legrosszab ami történhet,az az h csúnyán berúgok,amitől nem félek mondjuk,mert a felét fogom meg inni annak,amitől egyébként is csak jókedvem szokott lenni.


A lényeg,h nem fog leállni a májam,vagy nem fogok elájulni,ugye?

2010. máj. 29. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt nemtudjuk neked megmondani...ha biztos akarsz lenni abban,hogy semmi bajod nem lesz,a Tankcsapdakoncertet ezúttal pia nélkül bírod ki.. :) legközelebb már te is ihatsz,csak most ne,az egészséged érdekében.
2010. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, pontosan ezek a veszélyek fenyegetnek amiket leírtál (ájulás, májkárododás, alkoholmérgezés), attól függően hogy mennyit iszol és éppen a te májad mennyire van még szar állapotban. Én a saját káramon tanultam meg, hogy érdemes hallgatni az orvosra.
2010. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!