Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vakbélgyulladásom?

Lehet vakbélgyulladásom?

Figyelt kérdés
Arra ébredtem,hogy jobb oldalt alhasi fájdalmam van ami középre is sugárzik. Olyan szúró fájdalom ,nyomásra vagy mélyebb levegővételre, valamint járás közben. Volt többször is székletem semmi probléma nincs vele,de nyomás közben fájdalmat éreztem szintén valamint utána kicsit fájt az ülés is. A székletemben annyi változás tűnt fel,hogy bogyós mármint darabos ilyen 10-15cm méter darabokban jön ki,de szilárd és nem kell erőlködnöm. Mi tévő legyek? Kellemetlen és kicsit rémisztő ,hogy fáj a hasam,mert ilyen nem gyakran fordul elő velem. Étvágytalan voltam és enyhe hányingert tapasztaltam,de normálisan étkeztem ettől függetlenül.
2017. szept. 20. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!