Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hpgy ez orrpolip...

Lehetséges hpgy ez orrpolip jelei?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy orrpolipom van?


Már rettentően idegesít a dolog. Pontosan 2 éve érzek gombócérzést az orromban, illetve a torkom fele. Sokszor orrhangon beszélek és nehezen tudok nyelni. Az orromon tudok lélegezni viszont nem kényelmes.. úgy érzem hogy ki kell fújnom ar orrom, de nem jön semmi olyankor... Az illatokat/szagokat nagyon gyengén érzékelem. Ezen kívűl hidegben nagyon váladékozik az orrom, meg akkor is hogyha valamilyen szokatlan tisztítószer vagy por kerül a közelembe, esetleg penész. Szerintetek ezek a tünetek orrpolipra utalnak? Próbáltam belenézni az orromba és a bal lyukban egy dudort látok. Mi lehet ez? Egyébként sokszor lepedékes a nyelvem és kellemetlen a zsámbíze ezek mellett.



2017. szept. 23. 13:29
 1/1 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez van!Szerintem ez már orrpolip
2017. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!