Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen füvezni?

Milyen füvezni?

Figyelt kérdés
Milyen hatása van a fűnek? Eléggé régóta foglalkoztat ez a kérdés...Ha lehet személyes tapasztalatokkal Milyen volt használni, menyire tartjátok rossz döntésnek kipróbálni, élveztétek e vagy valami kis storyt róla😀

2017. szept. 25. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

A marhák szoktak füvezni, na meg a birkák is, és persze a lovakat is érdemes megemlíteni.

Ezek a jól ismert háziállatok, szinte minden nap füveznek. Csak nem te is azon gondolkozol, hogy marha vagy birka szeretnél lenni és kipróbálnád a füvezést?

2017. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha 18 leszel elutazhatsz Hollandiába és kipróbálhatod, de addig ne akarjál füvezni.
2017. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En nem ereztem kulonosebben semmit.. Mikor szivtam akkor ittam is szoval nem tudom. Semmi extra
2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat. Mivel nem cigizek igy bongot csinaltam hazilag es abbol szivtam. Ontottem bele gyumilet hogy ne kaparjon annyira.


Ritkan veszek, csak ha kedvem van. Felevente ha 1x. Hatasa szepen lassan jon. Nagyon elazulsz, ha vigjatekot nezel kozben akkor tobbet nevetsz es nagyjabol ennyi. Utana meg ehes leszel. Nem kell sokat belelatni a temaba.

2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be, beparáztam mindig + szívdobogás.
2017. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok füvezni.


Persze nem szabad orrba-szájba nyomni. Voltam napi szinten szívó, most már 1-2 nap van csak, hogy beszívjak pár havonta.


Szóval az elején picit felgyorsul a szívverésed, de szépen lassan elkezdesz egy nyugalmat érezni. Ahogy szédülsz a világgal, azt veszed észre, hogy a gondolataid gyorsabban cikáznak. Ami eddig egy másodperc volt, azalatt gondolat fut át rajtad.

A zenehallgatás egy kifejezetten jó élmény, személy szerint ezért szívtam rendszeresen.

Benne van a pakliban, hogy egy tök jót röhögsz a haverokkal, de én nyitottabb leszek a "fura" beszélgetésekre, filozofálgatásra inkább. Ez ugye emberfüggő.

És utána egy baromi jót kajálsz, meg egy rohadt jót alszol.


Szerintem nincs gáz, ha kipróbálod. Sokan kipróbálták, és mégis teljes életük van.

2017. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire máshogy hat. Én személy szerint felszabadultabb leszek tőle, illetve a legelején mikor beleszívok sokat de nagyon sokat beszélek,van hogy hülyeségeket kérdezek a páromtól,illetve bevállalosabb is vagyok. Nem utolsó sorban nagyon de nagyon jól és jót tudok tőle aludni:)
2017. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle gyógyhatása van, káros mellékhatása szinte alig. Jól alszol tőle, kihozza az étvágyad, picit belassul az idő, a dolgok általában viccesebbnek tűnnek. De fajtától is függ. A függőségről annyit, hogy én szoktam naponta tépni, ha van, de ha épp nincs, akkor simán kihagyok heteket is bármiféle probléma nélkül. Igazából sokkal jobb, mint az alkohol, meg az ilyen szarok. Ritkább esetekben okozhat paranoiát, de igazából ennyi.
2017. okt. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!