Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és a barátnőmme...

13 éves vagyok és a barátnőmmel szeretnénk 2 év múlva a banketten füvezni. Mi lenne a mellékhatása csak ha egyszer vagy kétszer használjuk? Csak az írjon aki segít is ne az aki lecsesz mert az nem érdekel!

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Miért pont 2év múlva? Ha annyira füvezni akartok miért nem most csináljátok?:d

Egyébként sok mellékhatása van. (Google)

De a jó fűtől nehezebben rosszulsz be mint a szartól.

És ne vigyétek túlzásba..

2015. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A két év alatt utána is olvashatsz. A wikipédián nagyjából minden le van írva róla. Egy a lényeg: csak füvet! Bio és herbál még csak eszetekbe se jussonon!!! Ezek szintetikus füvek, amik fél év alatt leépítenek egy intravénás heroinozó szintjére. Csak óvatosan!
2015. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és banketten nem ajánlom. Először inkább otthon, nyugis körülmények között.
2015. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi ismerünk valakit aki tud adni és tőle is kérdeztönk ezt sz.... De ha egyszer kétszer használjuk akkor abból nem lehet baj ugye?
2015. máj. 23. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem. Bár ilyen fiatalon nem kéne, de úgysem én leszek az, aki lebeszél róla titeket.
2015. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet a baj belőle? És ugye nem vehető majd észre (szülők miatt) ?
2015. máj. 23. 18:19
 7/8 szamo77db ***** válasza:
34%
Hagyjátok a csodába azt a füvet! Örüljetek, hogy egészségesek vagytok! Vigyázzatok az egészségetekre.
2015. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt még sok minden történhet. Én javasolnám, hogy ne a banketten legyen az első alkalom. Sok ember között egy ismeretlen élmény + izgalom rosszul is elsülhet. Amúgy az első alkalmat sokan be sem érzik igazán (velem is ez volt), de jobb óvatosnak lenni. Bajotok 1-2 alkalomtól nem lesz, a fű fizikai szinten szinte ártalmatlan, csak lelki függősséget okoz (de ilyen gyakorlatilag bármivel kialakulhat pl túlzott csoki evés stb). Hosszútávon tényleg nem jó, sokan motiválatlanok, lusták lesznek tőle. De mértékkel, néha néha csinálhatjátok, összességében veszélytelenebb, mintha alkoholt innátok (ebben a korban pedig az is szokás). De csak ésszel és mégegyszer mondom, inkább "gyakoroljátok" nyugisabb körülmények között a bankett előtt ;)
2015. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!