Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több napja be van dugulva a...

Több napja be van dugulva a fülem és borzasztóan idegesitő . Van valakinek egy nagyon jól bevált tapasztalata hogy mit tegyek házilag megoldás?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Minálunk Pirézisztán nagyon jó házilag tapasztalat, menni fülész-orrász-gépész rendelésbe neki... ööö... bele.
2017. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5 dl-es fecskendővel kellemes hőmérsékletű (himalája/holt tengeri) sós vízzel kimosni legalább 2X mindkét fület.

Nekem bevált. Félelmetes mennyiségű fülsár fog távozni.


Plusz különféle növényi olajakat cseppenteni bele naponta, bár ezek a viszketést mulasztják el főként, de ezek is tisztítanak.

2017. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meleg sót tegyél ruhazsebkendőbe, csinálj belőle egy kis csomagot és azt tedd a füledre.

Vigyázz, hogy ne gyújtsál fel semmit sem :) Szóval egyszerűbb, ha a csomagot megmikrózod, és nem a sót kezded el melegíteni.

2017. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a fülgyertyát! Patikában lehet kapni, recept nélkül, nem is drága, 2 db kb 800 ft körül van.

Félévente mindig szoktam használni (legjobb, ha van aki segít). A kamillás a legjobb!

Le kell feküdni az oldaladra, bele kell állítani a füledbe (erre jó a segítség, hogy valaki fogja neked), meg kell

gyújtani, megvárni amíg a jelölésig leég, majd eloltani (pl. én előre odakészítek egy kis tálban vizet, amibe a végén belenyomom). Szépen kidugítja a fület és az esetlegesen felgyűlt fülzsírt is 'kiszívja'. :)

2017. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!