Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Több, kint egy éve...

Vivien0 kérdése:

Segítség! Több, kint egy éve kijövő piros folt eltüntetéséhez keresem a választ! Kérlek valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Kb.2016 márciusában ott a két szemem közt, ami az orrom felett van, szóval azonn a helyen az arcomon kijött sok kis pattanás és én azokat kinyomtam, de utánuk maradt egy nagyobb piros folt és az a piros folt egészen a mai napig ott van, néha eltűnik, de ha hozzáérek piros lesz. Vagy pl. ha mosom az arcom arctisztítóval, akkor is kijön. Már voltam vele bőrorvosnál, de csak egy krémet írt ki, ami nem igazán segített. Már több, mint egy éve ott van és már nagyon idegesít. Kérlek valaki tud ségíteni, hogy, hogyan tüntethetném el? Mert már nagyon idegesít.
2017. szept. 26. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a tesódnak vigyen orvoshoz...
2017. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!