Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hamar elaludni?

Hogyan tudnék hamar elaludni?

Figyelt kérdés

Lassan már nyár közepe óta küszködök azzal a problémával, hogy képtelen vagyok este elaludni. Hiába fáradok el napközben fizikailag, hiába érzem magam fáradtnak, ha oda kerül a sor, és lefekszek, 10 perc múlva ki megy minden álom a szememből. Ez persze napról napra rosszabb, ugyanis ha sikerül is elaludni, pár óra elteltével felébredek, és nem tudok visszaaludni, ezért órákat virrasztok hajnali 4-5ig, de volt már, hogy tovább is. Eltudnátok valami tanáccsal látni, hogyan tudnék sikeresen elaludni? Már szörnyen érzem magam emiatt, mert napközben meg megérzem, hogy keveset aludtam... (volt rá eset, hogy több mint 24 órát ébren voltam álmatlanság miatt.)

Esetleg ennek lehetnek lelki okai is?



2017. szept. 27. 02:41
 1/1 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék, hogy alvás előtti intenzív testmozgás, értem itt a tornát, nem segített abban, hogy kidőljek mint a ló, plusz az asztmámnak sem tett jót, hamar fulladás szintjére jutok ha intenzív mozgásról van szó.

(Ezt annak érdekében írtam, ha valaki esetleg ezt ajánlaná. :))

2017. szept. 27. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!