Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérképből meglehet állapítan...

A vérképből meglehet állapítani, hogy egy ember már meg-e ált a növésben vagy még fog nőni?

Figyelt kérdés

17F vagyok, nemrégiben voltam vérvételen ahól kielemeztük az orvossal a eredményt. Majd valamelyik adatra azt mondta,hogy ez azt jelenti,hogy én már nem fogok nőni, hanem elértem a végleges testmagasságom.

Ezt tényleg meglehet állapítani a vérképből?

Csak mert a bátyámnak 4-5 évvel ezelőtt mikor kb 16 éves lehetett, ugyanezt mondta hogy ő már nem fog nőni. Ennek ellenére akkor 172cm volt, most 20 éves és 180cm.

Tehát nem tudom,hogy mi az igazság.

Azért is kérdezem mert jelenleg csak 170cm vagyok és azért jó lenne még néhány centit nőni, de az orvos szerint már nem fogok :/ viszont ott a tesóm példája aki annak ellenére nöt közel 10cm-t,hogy neki is azt mondta,hogy már nem fog.



2017. szept. 29. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Mellékvese-hormont kell nézni.
2017. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad ezt el a dokinak, és miért nem kérdeztél rá nála? Ha nem bízol meg benne, menj másikhoz!


Amúgy szerintem még simán nőni fogsz.

2017. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!